Pusula Gazetesi - Zonguldak
Recep Demirtaş, konuklarını ağırlıyor
Zonguldak İl Özel İdare Genel Sekreterliği görevine atanan Recep Demirtaş'a "hayırlı olsun" ziyaretleri sürüyor.

Beycuma Belediye Başkanı Vural Kundakçıoğlu ile Ereğli Muhtarlar Derneği Başkanı Şakir Başol ve yönetimi, ayrı ayrı Demirtaş’ı ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar dilediler.

KUNDAKÇIOĞLU’NDAN ZİYARET

Beycuma Belediye Başkanı Vural Kundakçıoğlu, İl Özel İdare Genel Sekteri Recep Demirtaş’ı makamında ziyaret ederek, yeni görevinde ve çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyarette konuşma yapan Beycuma Belediye Başkanı Vural Kundakçıoğlu, “Burada göreve gelmenizden dolayı mutluluk duyduk. Sizin gibi Zonguldak’a mal olmuş bir bürokratımızın en önemli kurumlarınızın başında gelen Özel İdare Genel Sekreteri olmanız bizi mutlu etti. İnşallah burada en iyi çalışmalara imza atarsınız. Görevinizde başarılar diliyorum. Hayırlı olsun diliyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Özel İdare Genel Sekteri Recep Demirtaş ise, “Başarı dileklerinden dolayı onur ve gurur duydum. Zonguldak’ta uzun yıllar çalıştım. Zonguldak’ı en iyi bilen insanlardan biriyim. Biz burada valimin talimatıyla ve direktifleri doğrultusunda il özel idaresi, il genel meclisi olarak hep beraber el ele vererek Zonguldak’ımıza hizmet etmek için ne gerekiyorsa yapacağımızı biliyorsunuz. Biz birbirimize kilitlendik. Zonguldak tarımda, sanayide ne şekilde kalkınması gerekiyorsa elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

EREĞLİ MUHTARLAR DERNEĞİ’NDEN ZİYARET

Ereğli Muhtarlar Derneği Başkanı Şakir Başol ve yönetimi, İl Özel İdare Genel Sekreteri Recep Demirtaş’ı makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

Ziyarette konuşma yapan Ereğli Muhtarlar Derneği Başkanı Şakir Başol, “İnşallah ilimize hayırlı olur. Muhtarlarımıza hayırlı olur. Bizler sizi geçmişten beri tanıyoruz, çalışkanlığınızla biliyoruz. İnşallah daha iyi hizmetler yapacağınıza inanıyoruz. Görevinizde başarılar diliyoruz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Özel İdare Genel Sekreteri Recep Demirtaş ise, “Ereğli’nin bende ayrı bir yeri var. Bu bölgeyi çok iyi bilen birisiyim. Yıllardır bu bölgeye hizmet ettim. Bu birikim ve tecrübelerle Zonguldak’a hizmet etmek için talip oldum. Bizleri buraya getiren layık gören insanları inşallah mahcup etmeyeceğiz” şeklinde konuştu.

Bu haber 969 defa okundu.

Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar
Recep Demirtaş, konuklarını ağırlıyor
yakup baş08 Mayis 2013 : 09:11:45  
artık icraat zamanı...
Kaliteweb sınırsız web hosting